O KLUBIE

Historia DEEP CLUB

Od momentu swojego powstania w 2008 roku, Klub Nocny Poznań DEEP CLUB zyskiwał na rozpoznawalności, stając się jednym z kluczowych miejsc na muzycznej mapie miasta. Założony przez trio entuzjastów muzyki elektronicznej - Mateusza, Karoliny i Filipa - klub miał za zadanie wypełnić lukę w nocnym życiu miasta, oferując mieszance niepowtarzalnych brzmień i autentycznej atmosfery. Inspiracją dla jego nazwy była głębokość i intensywność doznań muzycznych, które chcieli dostarczać swoim gościom.

Przez pierwsze lata działalności

DEEP CLUB funkcjonował w podziemnej przestrzeni starej kamienicy, tworząc niepowtarzalny klimat i przyciągając fanów muzyki z całego regionu. Jego popularność rosła w zawrotnym tempie, a wydarzenia organizowane przez klub często goszczą w rozmowach i wspomnieniach wielu uczestników. W 2015 roku, z okazji siódmego roku działalności, Nocny Klub Poznań przeniósł się do większej przestrzeni, zachowując jednak swój unikatowy charakter i ducha pierwotnej lokalizacji. Nowe miejsce stało się domem dla wielu znakomitych imprez i słynnych DJ'ów, umacniając pozycję DEEP CLUB jako jednego z wiodących klubów w kraju.

Filozofia i misja klubu

Poznań Klub Nocny DEEP CLUB od zawsze był czymś więcej niż tylko miejscem do tańca i zabawy. Nasza filozofia opiera się na przekonaniu, że muzyka elektroniczna jest formą sztuki, która ma moc łączenia ludzi, niezależnie od ich pochodzenia, przekonań czy doświadczeń. Wierzymy w kreowanie przestrzeni, gdzie każdy może się czuć swobodnie, gdzie bariery społeczne znikają, a wspólne doświadczenie muzyki prowadzi do nawiązywania autentycznych relacji.

Misja DEEP CLUB to promowanie kultury muzyki elektronicznej w najczystszej postaci. Dążymy do tego, aby każde wydarzenie było nie tylko imprezą, ale przede wszystkim doświadczeniem, które zostanie z nami na długo. Priorytetem jest dla nas jakość prezentowanej muzyki, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapraszać artystów, którzy dzielą się z nami tą samą pasją i wizją. Naszym celem jest inspirowanie naszej społeczności, promowanie wartości takich jak otwartość, akceptacja i różnorodność, oraz tworzenie miejsca, gdzie każdy, kto wchodzi przez drzwi DEEP CLUB, czuje, że jest częścią czegoś większego.

Zespół DEEP CLUB

Jakub Nowak

Dyrektor Generalny

Z wykształcenia menedżer kultury, Jakub posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu miejscami rozrywki w całej Polsce. Jego wizja i pasja przyczyniły się do powstania DEEP CLUB i uczyniły go jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na mapie nocnego życia kraju.

Agnieszka Kowalska

Kierownik Działu Artystycznego

Agnieszka jest odpowiedzialna za booking i współpracę z artystami. Dzięki jej sieci kontaktów i wyczuciu rynku, DEEP CLUB regularnie gości światowej klasy DJ-ów i artystów.

Tomasz Zieliński

Główny Barman

Tomasz jest mistrzem w tworzeniu niezapomnianych koktajli. Jego innowacyjne i kreatywne podejście do mixologii czyni bar w DEEP CLUB miejscem, gdzie napoje stają się prawdziwą sztuką.

Ewa Wojciechowska

Koordynator ds. Eventów i Promocji

Ewa ma zdolność do tworzenia niezapomnianych wydarzeń, które przyciągają tłumy. Jej kreatywność i umiejętność budowania relacji z partnerami i sponsorami są kluczem do sukcesu każdego eventu organizowanego przez DEEP CLUB.

Nasza przestrzeń

DEEP CLUB nie jest tylko zwykłym klubem nocnym. To przestrzeń stworzona z myślą o tych, którzy pragną przeżyć niezapomniane chwile w otoczeniu nowoczesnego designu i najnowszych technologii. Po wejściu do naszej siedziby, goście są witani pulsującym rytmem świateł i dźwięków, które tworzą niesamowitą atmosferę i przenoszą ich w świat czystej rozrywki. Specjalnie zaprojektowane strefy taneczne, komfortowe loże VIP oraz przestronne bary gwarantują, że każdy odnajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od tego, czy pragnie zanurzyć się w gęstą atmosferę parkietu, czy też odpocząć w bardziej kameralnym otoczeniu. Klub Poznań oferuje niesamowite Drinki Poznań, a także pakiet Vip Poznań.

Ale DEEP CLUB to nie tylko dźwięki i światła. To przede wszystkim ludzie, którzy tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca. Nasi goście to pasjonaci muzyki, ludzie z charyzmą, którzy chcą spędzić czas w sposób wyjątkowy. Dbamy o to, by każdy czuł się tu wyjątkowo, dostarczając najlepsze doznania zarówno dla ciała, jak i ducha. Nasz Poznań Klub to gwarancja niezapomnianych wrażeń, które pozostaną w pamięci na długo.

DEPP Club

Ulica: